Przejdź do treści
Strona główna » Wideo relacje

Wideo relacje

Tak było.....

XIII Kongres Mieszkaniczników
19 listopada 2022 r. w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła się już trzynasta edycja kongresu Mieszkanicznika, na który zjechało się prawie 400 uczestników i wystawców. Tegoroczny kongres organizowany był w duchu otwartości na drugiego człowieka i jego roli w całym „ekosystemie” rynku nieruchomości: od inwestora, przez wszelkie zawody wspierające rynek, po wielkie projekty inwestycyjne i biznesy oparte na wynajmie. Tu każdy ma znaczenie. Jako Mieszkanicznik chcemy profesjonalizować funkcjonowanie tego rynku, podnosić standardy, zakotwiczać dobre wartości. Czytaj dalej….

XII Kongres Mieszkaniczników odbył się w dn. 20-21 listopada 2020 r. w  Hotelu BOSS w Warszawie.  Po rocznej przerwie spotkaliśmy się ponownie w gronie  250 uczestników i 20 wystawców. Pierwszy raz oficjalnie i w świetle jupiterów zostały rozdane nagrody w konkursie “Mieszkanicznik Roku 2021”, których uczestnicy nagrodzili dodatkowo gromkimi brawami.

XI Kongres Mieszkaniczników odbył się w dn. 23-24 listopada 2019 r. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. W kongresie wzięło udział 500 uczestników i 30 wystawców targowych – firm związanych z branżą nieruchomości.  Naszymi prelegentami w tej edycji były takie osobowości jak: Paweł Czerwiński (okazje rynkowe), Grzegorz Grabowski i Marek Golec (podatki), Wojciech Woźniczka (negocjacje), Paweł Preisner (deweloperka), Agnieszka Piesto (remonty kamienic i prawo), Magdalena Tylipska (prawnik), Artur Kaźmierczak (inwestowanie w najem),  Kacper Kaczmarek (prawo budowlane), Marcin Szymocha (doradca podatkowy), Martyna Szczawińska (home staging), Robert Kuliga (stare kamienice), Krzysztof Szymański (najem krótkoterminowy), Marek Wiśniowski (egzekucje).

X Kongres Mieszkaniczników odbył się w dn. 24-25 listopada 2018 r. w Airport Hotel Okęcie – pierwszy raz w Warszawie. Przybyło 550 osób, na minitargach było 20  wystawców. Naszym gościem był Wojciech Herra, który pokazał nam sportowe przykłady pozytywnego wpływu współpracy. Wieczorem uczestnicy bawili się na jubileuszowym bankiecie. W tym roku po raz pierwszy w historii zabrakło miejsc dla wszystkich chcących wziąć udział w kongresie.

IX Kongres Mieszkaniczników odbył się w dn. 25-26 listopada 2017 r. po raz ostatni w Łodzi. To był wyjątkowy kongres z maksymalną liczbą uczestników, których mogła pomieścić przestrzeń w Expo.  Wyjątkowym gościem i głównym prelegentem był Władysław Grochowski prezes Grupy Arche, który w niezwykle ujmujący sposób opowiedział o wartościach, którymi się kieruje prowadząc swój biznes nieruchomościowy na olbrzymią skalę.  Konferansjerkę prowadził Piotr Szwedes, wprowadzając lużną, nieformalną atmosferę sprzyjającą zawiązywaniu relacji zarówno biznesowych jak i przyjacielskich. Była też TVP Łódź, w której zagościła relacja z naszego IX Kongresu.

Relacja z IX Kongresu w TVP3 Łódź.

Relacja z VIII Kongresu Mieszkaniczników, Łódź, listopad 2016 r.

Relacja z VII Kongresu Mieszkaniczników, Łódź, listopad 2015 r.