Minitargi branżowe

Kongresom towarzyszą targi branżowe, promujące firmy związane z najmem i jego obsługą, rynkiem nieruchomości  oraz inwestowaniem. Stoiska usytuowane będą na dolnym foyer hotelu obok stanowisk kawowych i stolików towarzyskich.

Informacja o wystawcach będzie opublikowana poniżej.  Logo wystawcy – jako partnera kongresu będzie widoczne w stopce każdej strony www kongresu, w materiałach szkoleniowych, materiałach publikowanych na potrzeby promocji kongresu: biuletyn, facebook.

Zapraszamy!

Pobierz szkic wystawowy
Zobacz  cennik stoisk

Pobierz formularz zgłoszenia na minitargi
(formularz należy wydrukować, wypełnić, podpisać i przesłać skan na adres biuro@mieszkanicznik.org.pl)

Zapraszamy również do skorzystania ze szczególnych warunków udziału w kongresie
zobacz PAKIET SPONSORSKI

____________WYSTAWCY_____________


 Na stoisku Wynajmistrz.pl będzie można kupić książkę Grzegorza Grabowskiego „Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami”
oraz wiele innych pozycji dotyczących branży nieruchomościowej,
a także zapoznać się z ofertą biura rachunkowego wyspecjalizowanego w nieruchomościach.
https://wynajmistrz.pl/
___________________________ Na stoisku firmy deweloperskiej „Szklane Tarasy” będzie można otrzymać wszelkie niezbędne informacje dotyczące warsztatów organizowanych przez prezesa firmy – Pawła Preisnera. Na stoisku będzie można ponadto porozmawiać z prelegentami warsztatów pt. „Zostań Deweloperem – warsztaty z pasją” oraz poznać szczegółową tematyką szkolenia „Flip na działce – pół miliona na jednej transakcji”, nawiązać nowe kontakty, a także zakupić książkę pt. „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować” autorstwa Joanny i Pawła Preisner.
___________________________

Agnieszka i Daniel Piesto, prawnicy z ogromnym doświadczeniem inwestycyjnym i biznesowym, podzielą się wiedzą i doświadczeniem jak zbudować dużą firmę inwestycyjną. Jak zacząć inwestować w kawalerki, apartamenty oraz kamienice w Warszawie. Mogą też podpowiedzieć jak zostać słynnym Youtuberem. Będzie można również zakupić książkę „Pierwsze 100 inwestycji w nieruchomości”.
___________________________

www.adradar.pl to przeszukiwarka portali nieruchomości

Wystawca zaprasza na swój 50-minutowy wykład pt. „Jak kupić mieszkanie podczas finału Mistrzostw Świata, czyli polowanie na okazje dla leniwych”, który odbędzie się w sali targów w sobotę o godzinie 15:00, Wykład poprowadzi Radosław Wierzchowski

___________________________

 

Na stoisku „Warsztatów Deweloperskich” dowiesz się jak rozpocząć działalność deweloperską, porozmawiasz na temat budowy domów i mieszkań na sprzedaż i wynajem oraz uzyskasz rabat na kolejną edycję szkolenia „Warsztaty Deweloperskie”

Jarosław Gulewski zaprasza na swoją 50-minutową prezentację pt. „Jak zostać deweloperem”,
która odbędzie się w sali targów w sobotę o godzinie 16:00

__________________________
Na stoisku będą dostępne  książki Wojtka Woźniczyki – m.in. „Negocjuj”, „Nie sprzedawaj, pozwól kupić” i inne.

__________________________

Na stoisku będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy i zapoznać się z ofertą. Sim Property od prawie 10 lat działa na rynku polskim współpracując z polskimi i zagranicznymi inwestorami oferując kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Firma  specjalizuje się w najmie długoterminowym mieszkań, wynajmie na pokoje i podnajmie. Obecnie pod opieką mamy łącznie ponad 350 mieszkań w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Katowicach. W efektywnym zarządzaniu pomaga nam autorskie oprogramowanie Rentflow, które już z końcem tego roku będzie dostępne w sprzedaży.  Serdecznie zapraszamy!

__________________________

Operator wynajmów krótkoterminowych. Pod swoją opieką ma blisko 500 apartamentów w 5 miastach: Warszawie, Zakopanem, Międzyzdrojach, Wrocławiu i Poznaniu. Na 2020 r. zaplanowane są otwarcia kolejnych oddziałów. Firma ma podpisane także kontrakty na zarządzanie inwestycjami w imieniu deweloperów jako operator całych budynków lub oficjalny partner, rekomendowany klientom nabywającym apartamenty. https://www.rentlikehome.com/

_________________________

_________________________

Crowdy jest pierwszą w Polsce platformą dłużnego crowdfundingu opartego na długu pożyczkowym. Dedykowana jest spółkom działającym w różnych sektorach. Mogą na niej prowadzić swoje kampanie zarówno firmy z branży deweloperskiej, technologicznej, jak również z tradycyjnym usługowo-produkcyjnym modelem biznesowym. Platforma Crowdy powstała taże w celu zapewnienia osobom, chcącym aktywnie inwestować swoje środki, uniwersalnego i intuicyjnego kanału informacyjnego o podmiotach szukających finansowania dłużnego.. https://crowdy.pl/

Wystawca zaprasza na swój 50-minutowy wykład pt. „Rola nowych technologii w nowoczesnym inwestowaniu i zbieraniu kapitał”, który odbędzie się w sali targów w sobotę o godzinie 11:00. Wykład poprowadzi  Eryk Lipski.

_________________________

 

_________________________